Flip book element

Бланки CMR 6 листів (міжнародні товаротранспортні накладні )

6,36  грн.

Міжнародна накладна для транспортних перевезень, що відповідає вимогам конвенції про договір міжнародного автомобільного перевезення вантажів
Артикул: 00015-1-1 Категорія:
Читати далі

Бланки МД-2 основний аркуш

7,50  грн.

МД 2 (основний аркуш ) – митна декларація, складається з 4-х листів, виготовлених з самокопіювального паперу, використовується при оформленні митної процедури для заявлення якісних, кількісних та інших характеристик товару, що перевозиться відповідно до встановлених норм митного контролю

Артикул: 00015-1 Категорія:
Читати далі

Папір для дипломів та сертифікатів А4, 20 аркушів, фіолетовий

250,00  грн.

Підходить для друку на всіх типах лазерних і струменевих принтерів, також підходить для рукописного тексту
Використовується для друку важливих документів – дипломів, сертифікатів, пам’ятних сертифікатів, ваучерів, нагород тощо.
Артикул: 00015 Категорія:
Читати далі

LM4000 Inline фальцювальна машина для середніх навантажень

240000,00  грн.

LM4000 є найбільш популярним та продаваним настільним inline фальцювальником у всьому світі, який спеціально розроблений, щоб вписатися в будь-яке офісне середовище та забезпечити найвищу якість упаковки друкованих форм та захист конфіденційних даних під час друку та пакування.

Артикул: 00010 Категорія:
Читати далі

PS2D фальцювальна машина для малих навантажень

90000,00  грн.

PS2D — це настільна фальцювальна машина малого обсягу. Завдяки ідеальній якості пакування та надзвичайно низькому рівню шуму це один із найзручніших настільних фальцювальників друкованих листів під тиском. Він здатний обробляти до 2000 форм на годину.

Артикул: 0009 Категорія:
Читати далі

Пакет Дой-Пак 100х170мм з Zip-замком

2,45  грн.

На відміну від пластикової та скляної тари, пакети дой-пак не ламаються та не б’ються. Вони підходять для зберігання та транспортування продукції, займають мало місця на полицях і надзвичайно легкі. Щільний матеріал запобігає проникненню вологи та пилу, а також гарантує надійний захист від сонячного світла.

Артикул: 0008 Категорія:
Читати далі

Кур’єрський пакет з кишенею 150х210+40мм

0,67  грн.

Кур’єрський пакет – поліетиленовий захисний пакет із спеціальним липким клапаном, що деформується при розкритті, без можливості повторного заклеювання. Пакет забезпечує безпечне перевезення документів та цінностей.

Артикул: 0005 Категорія:
Читати далі

ПІН-конверти за технологією Pressure Seal

3,00  грн.

ПІН-конверти за технологією Pressure Seal ідеально підійдуть для друку рахунків за комунальні послуги, зарплатних виписок, ПІН- конвертів для банківських карт, крипто-ключів для доступу до банкоматів, преміальної рекламної кориспонденції та ін…

Артикул: 0004 Категорія:
Читати далі

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.