УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ

Перед використанням сайту, ознайомтесь будь ласка з умовами. Якщо ви не згодні з умовами використання інтернет-магазину  https://optys.kiev.ua/, рекомендуємо залишити сайт та відмовитись від його використання

Використання сайту

Використання матеріалів з сайту Optys.kiev.ua (далі: “Оптіс Україна” ), в комерційних цілях суворо заборонено. Будь-яке не комерційне використання, а такой поширення матеріалів з данного сайту для особистих цілей, дозволено лише з зазначенням авторських прав та інших відомостей про право власності. Забороняється змінювати або дублювати будь яку інформацію для комерційних або суспільних цілей. Використання інформації та метеріалів з данного сайту на інших сайтах або в мережі інтернет суворо заборонено.

Відмова від відповідальності

Описи карток товарів а також технічні характеристики, інформація про ціну та наявність надаються :”якими є”, та не несуть ніяких гарантій.  Оптіс Україна не несе відповідальність за неточність в описі товарів, невідповідність, зазначеній наявності на сайті, або невідповідність зазначеним технічним характеристикам. В випадку виникнення фінансових, моральних або будь яких збитків, внаслідок відсутності товару, неякісного опису товарів на сайті, не відповідності цін або іншого, пов’язаного з даним сайтом, Оптіс Україна не несе відповідальності. Право не оновлювати опис товарів в випадку якщо він застарів, або іх знято з виробництва залишається за Оптіс Україна та не може бути використано для будь-яких притензій.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на сайті, ви автоматично надаєте згоду на використання Ваших реєстраційних даних та підтверджуєте, що вказані контактні та особисті дані є актуальними та правильними. Реєстрація є підтвердження, що ви приймаєте умови угоди користувача.

 

Після успішної реєстрації ви отримуєте індивідуальні логін та пароль, та в повній мірі несете відповідальність за використання особистого кабінету. В разі втрати своїх реєстраційних даних ви забов’язані повідомиту адміністрацію сайту.

Зворотний зв’язок і коментарі

Залишивши коментар або написавши до нас звернення, ви несете повну та неухильну відповідальність за зміст своїх висловлювань. Ви автоматично надаєте згоду на повне безоплатне використання та безповоротне видалення ваших повідомлень адміністраціїєю сайту.

Використання персональних даних

Під час надання своїх послуг, сайт використовує різні технології для збору данних клієнта (докладніше про захист і обробку персональних даних ). 

Повідомлення і розсилки

Оптіс Україна може використовувати, вказані вами контактні дані, для інформування, розсилки акцій, індивідуальних пропозицій. Якщо ви не бажаєте отримувати поштову, смс або розсилку в вайбер від Оптіс Україна, напишіть нам в довільній формі листа з проханням не напрявати листи по вказаним контактним даним.

Участь в конкурсах та акціях

Ми часто проводимо розіграші цінних призів та знижок  на наших сторінках у  Instagram, Facebook, Telegram та YouTube. З умовами проведення розіграшів можна ознайомитись в відповідній новині на сайті.

 

В розіграші можуть приймати участь лише громадяни віком від 18 років.

Для отримання цінного подарунку, переможцю потрібно звязатись з адміністрацією сайту та повідомити про готовність отримати свою нагороду