Оптіс Україна пропонує найскладніший захист друкованої продукції від підробки

Голограма

Захист друкованої продукції від Оптіс Україна

Якісний захист цінних документів – найкращий спосіб бути завжди на крок попереду.
ЗАМОВИТИ прорахунок

Поліграфічна промисловість, пов’язана з бланками суворої звітності, щодня виконує складне завдання розробки та впроваждення методів захисту від підробки, фальсифікації чи несанкціонованого копіювання цінних документів. Найкращий спосіб гарантувати безпеку – поєднання різних елементів захисту, що можуть бути реалізовані в графіці, в структурі паперу та безпосередньо під час друку.

Графічні захисні елементи

Захисний візерунок

Антикопіювальні/актисканувальні елементи

Захисний візерунок, тонкі лінії, сітка або текст, імплементовані у фон документа, що запобігає скануванню і копіюванню.

Мікродрук

Мікродрук

Лінії, візерунки або текст, що складаються з дуже дрібних літер або цифр, що майже нерозрізнимі людським оком.

Гільйошні елементи

Гільйошні елементи

Складна композиція з геометричних візерунків, що складаються із переплетених і безперервних ліній.

Невидимиі растрові елементи

Невидимиі растрові елементи

Невидимі графічні елементи, виявлення яких відбувається завдяки контрольній фользі, покладеній на певну частину документа

Імплементація захисних елементів в папір

Водяний знак

Водяний знак

Водяний знак — це приховані зображення, текст або будь-який інший бажаний дизайн. Він інтегрується в папір під час його виробництва шляхом тиснення паперових волокон. Це локально змінює товщину паперу. Відбитий елемент видно людським оком, якщо тримати папір проти світла.

Захисні волокна

Це кольорові волокна, які вбудовуються або диспергуються в структуру паперу під час виробничого процесу. Вони можуть бути металевими, бавовняними, прозорими або їх можна побачити як флуоресцентні під ультрафіолетовим світлом.

Захисні волокна
Голограми

Голограми

Максимальний можливий ступінь захисту документів. Це оптично змінний елемент зображення на алюмінієвій фользі, видимий людським оком, який змінює свій вигляд залежно від кута огляду.

Тиснення

Потрібний дизайн вбивається в матеріал за допомогою тиснення. Після тиснення на виробі помітна рельєфна поверхня. Тиснення також може бути нанесене на фольгу, що створює тиснення, покрите фольгою.

Тиснення
Мікроперфорація

Мікроперфорація

Потрібний дизайн механічно перфорується в матеріал. Утворюються мікроскопічні отвори, що захищають продукцію від підробок.

Флуоресцентне чорнило

В масу паперу вводяться флуорисцентні частинки, що перевіряються під спеціальною УФ лампою. Є також кольори з дуже сильним пігментом, що видимий неозброєним оком (наприклад, світловідбиваючий помаранчевий). Однак у разі копіювання їхній відтінок змінюється, і вони перестають світитися під ультрафіолетовим світлом, завдяки чому підробку легко виявити.

Флуоресцентне чорнило
Термохромні чорнила

Термохромні чорнила

Це особливий тип фарби, який чутливий до підвищення та зниження температур. Його можна виявити просто на дотик, температура тіла викликає зміну кольору. Утім, діапазон чутливості може бути різний.

Нумерація

Нумерація є одним із найпростіших засобів персоналізації та захисту. Підробку легко розпізнати, якщо кожен захищений документ містить унікальний номер.

Нумерація
Реактивні чорнила

Реактивні чорнила

Це спеціальні чорнила, які чутливі до хімічних розчинників. Вони реагують на використання розчинника, якими користуються при спробі змінити друковані дані в документі, зміною відтінку або розчиненням.

Реактивні чорнила для монет

Спеціально нанесений колір ледве помітний неозброєним оком, але варто потерти металевою монетою, як він змінює свій відтінок і стає помітним.

Реактивні чорнила для монет

Галерея

Замовити прорахунок

Замовити прорахунок

Ми дуже раді що ви обрали саме нас для прорахунку свого замовлення… Заповніть будь- ласка форму та відправте нам запит, ми відповімо Вам зовсім скоро!

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

    Наш сайт використовує файли cookies. Продовживши перегляд сайту, ви надаєте згоду на використання файлів cookies...